Geoblog.pl    ceta    Podróże    Tajlandia 2011    Surat Thani => Ko Phangan

Surat Thani => Ko Phangan

Tajlandia, Ko Phangan

Zaraz mnie coś trafi ;p
In The Middle Of Nowhere!! dobrze, że jest kawka i kawiarnia z wifi ;p
Siedzę uwieziona do godz 23:00 w Surat Thani - mieście w którym każdy mówi co innego byle byś jechał z nim i jemu zapłacił.
Promy na wyspy? Nie, nie ma. Autobusy, nie nie nie już nie jeżdżą po mieście o tej porze.. Dojść na piechotę,, nie nie za daleko godzina drogi..... Same bzdury gadają! Ja się jednak nie poddaje tutejszemu systemowi "zrób z turysty frajera który płaci potrójnie za wszystko"!
Po 40minutaach błąkania się z plecakiem po ciemku już po ulicach tego miasta wreszcie przy pomocy bardziej rysunków niż angielskiego trafiam na FERRY ! czyli statek-prom na wyspę Ko Phangan...
Niestety drogo dla wszystkich tak samo 400thb - benzyna skoczyła - o 23:00 startujemy o 5 rano będziemy. Miejsce na podłodze z materacem ;p
Boję się tylko że mnie jakaś koza pogryzie w nocy, bo to bardzoooooo lokalny statek ;p No dobra kozy tam nie będzie ale tajowo-lokalnie będzie na pewno;)
A wszystko po to by dołączyć do ekipy, która już tam jest i razem jutro być na czas na najbardziej znanej party na świecie
Full Moon Party 18.05.2011 już jutro:)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------

martaszpala
martaszpala - 2011-05-18 20:54
Kacha! żyjesz po full moonie??
pisz zaraz co się działo!!!!!

ceta
ceta - 2011-05-24 14:03
stara... tego nie da sie opisac co sie dzialo - to trzeba przezyc!!!

Zasoby: 365 wpisów365 157 komentarzy157 1048 zdjęć1048 0 plików multimedialnych0

27.03.2024 - 27.03.2024

14.04.2023 - 14.04.2023