Geoblog.pl    ceta    Podróże    Australia & Nowa Kaledonia 2018    LOTY do Australii a tranzyt w Chinach / karta SIM w Australii
2018

LOTY do Australii a tranzyt w Chinach / karta SIM w Australii

Irlandia
Irlandia, Dublin

Na prawdę ciężko o promocje, trzeba mieć po prostu farta że akurat jakaś będzie albo kupować rok z wyprzedzeniem ...

My długo czekaliśmy

Udało się przez portal Flipo.pl

"WOOOW Tanie loty do Australii z Londynu już od 2569zł
opcjonalny stopover w Pekinie w cenie biletu ;)
https://www.flipo.pl/tanie-loty/DF:LHR,AT:MEL-BNE-SYD "

Nasze bilety to Londyn => Pekin => Melbourne by Air China

Nasza cena za 2 osoby to: 5386,04 zł

W Pekinie czeka się 12-14 h ale z tego co wiadomo istnieje Bezwizowy tranzyt w Chinach (72/144h bez wizy)

========================

Qantas

cheapest tickets tend to be those on airlines offering slightly more offbeat routes: for example, China Eastern (via Shanghai), China Southern (via Guangzhou) and Asiana Airlines (via Seoul), but also Korean (via Seoul) and Royal Brunei (via Brunei).

...............

Karta SIM w Australii

Bardzoooo prosta sprawa. Już po 5metrach do kupna jak wychodzi się z lotniska. 15 AU$ na 30 dni ważna. Dostaliśmy 9gb neta. Zasięg łapie wszędzie. Karta firmy Optus. Mają super aplikację na androida i iPhone gdzie sprawdzanie na bieżąco zużycie i w każdej chwili można doładować przy pomocy karty płatniczej. Polecamy!!

Zasoby: 365 wpisów365 157 komentarzy157 1048 zdjęć1048 0 plików multimedialnych0

27.03.2024 - 27.03.2024

14.04.2023 - 14.04.2023