Geoblog.pl    ceta    Podróże    Australia & Nowa Kaledonia 2018    Jak kupić taniej rejs statkiem? /// info o Nowej Kaledonii oraz Vanuatu
2018

Jak kupić taniej rejs statkiem? /// info o Nowej Kaledonii oraz Vanuatu

Australia
Australia, Melbourne

My bukowaliśmy w okresie promocyjnym (czyli prawie 10 miesięcy przed datą rejsu) bezpośrednio na stronie firmy Royal Caribbean http://www.royalcaribbean.com/

Nasz statek:
MS Explorer of the Seas

Daty:
30 Jan 2018 - 09 Feb 2018

Nazwa rejsu:
10 Night South Pacific Cruise

Trasa:
Sydney -> Noumea, New Caledonia -> Mystery Island, Vanuatu -> Vila, Vanuatu -> Maré, New Caledonia -> Lifou, Loyalty Islands -> Sydney

Świetne oferty sa na stronie niemieckiej https://www.dreamlines.de

REJS:

Lifou, Loyalty Islands
Luganville, Vanuatu
Port Vila, Vanuatu
WSZYSTKIE trzy wyspy to jedna wielka porazka - ładna jest tylko Lifou i Loyalty Islands - reszta to ogolnie biedne, zaśmiecione wyspy z zdesperowanymi lokalesami ktorzy oszukaja cie na wszytskim. Nie polecam. Chyba ze z kupa pieniedzy i na jakas dzika odlegla plaze czy do drogiego hotelu bo widoki faktycznie pieknie.
Vanuatu to super biedny kraj... sprzedaja tam w sklepach takie telewizory z pupą jak 30 lat temu w PL jako nowosc. Nie mja nic. Nie czulismy sie w ogole bezpiecznie.

Noymea, New Caledonia - to jak Francja, jak UE ... spokojnie, stabilnie, pelna kultura i cywlizacja a nie dzicz jak Vanuatu ...

Mystery Islands, Vanuatu - ktore bylo w planie ale przez pogode nie dotarlismy ....

Zasoby: 365 wpisów365 157 komentarzy157 1048 zdjęć1048 0 plików multimedialnych0

27.03.2024 - 27.03.2024

14.04.2023 - 14.04.2023