Geoblog.pl    ceta    Podróże    Kanary 2021: Gran Canaria    Gran Canaria czyli pierwsza podróż z 5 miesięcznym dzieckiem.
2021

Gran Canaria czyli pierwsza podróż z 5 miesięcznym dzieckiem.

Hiszpania
Hiszpania, Maspalomas

Jako że był to jeszcze bobas, raptem 5 miesięcy , a na dodatek był to jeszcze środek pandemii, to zdecydowaliśmy się na pierwsza od bardzo dawna podróż z biurem podróży... TUI.DE

Lecieliśmy tui flights z Frankfurt do Gran Canaria

Ceny...

Cała wycieczka 7 dni w all inclusive Riu Hotels z lotami kosztowala dla naszej trojki 1675 euro.

Byliśmy jednak na wyspie 2 tyg. Lot powrotny u Tui kupiliśmy z jednym pustym tygodniem.

Po hotelu all inclusive (które polecam mocno gdy ma się noworodka lub niemowlaka) byliśmy 6 dni w Airbnb bungalowie z bbq bezpośrednio przy plaży za niecałe 400 euro.

Gran Canaria ma olbrzymią bazę hotelowa i szczególnie teraz po pandemii jest w czym wybierać.

Wyspa była bardzo pustawa, może 3% turysty dojechało.

Wypożyczenie auta:

Niestety pandemia mocno zmieniła ceny.. Teraz auto na 6 dni to koszt ok 280 euro.

Przypominam ze kiedyś było to może ze 100 euro.

Ogólnie bardzo spokojnie i przyjemnie było na wyspie. Jednak puby, dyskoteki czy inne rozrywki były jeszcze zamknięte a na ulicy należało nosić maskę.

Zasoby: 365 wpisów365 157 komentarzy157 1048 zdjęć1048 0 plików multimedialnych0

27.03.2024 - 27.03.2024

14.04.2023 - 14.04.2023